Умови оплати та доставки

Доставка товарів по Україні здійснюється службою «Нова пошта», оплата – післяплатою або банківською картою Visa / MasterCard. При бажанні, в нашому інтернет-магазині, Ви можете скористатися послугою – Самовивіз. Звертаємо Вашу увагу, на те, що замовлення зроблені на сайті інтернет-магазину Dembohouse, обробляються з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Субота і неділя – неробочі дні! Якщо ви відправили своє замовлення в неробочий час або не змогли до нас додзвонитися, ми самостійно зв’яжемося з Вами на наступний робочий день. Замовлення оформлені на сайті через кошик в будні до 15:00 відправляються в той же день. Замовлення, оформлені пізніше зазначеного часу, відправляються на наступний робочий день. Подивитись графік роботи.

Умови самовивозу

Всі товари в нашому інтернет-магазині продаються з доставкою, але якщо Вам зручніше або ви хочете познайомитися з нами ближче, ви можете забрати замовлення самостійно, приїхавши до нас в за адресою :  Україна, Тернопільська обл, м Тернопіль, вул. Дениса Лук’яновича, 8 (Подивитися на мапі) Вас зустрінуть привітні менеджери, які подарують Вам свої посмішки і можливо пригостять кавою. Приїжджайте! Ми завжди будемо Вам раді! Якщо про свій приїзд Ви попередьте нас заздалегідь за тел. +38 (098) 064-07-00 то ми відкладемо товар, який Вас зацікавив і Вам не доведеться довго чекати. Звертаємо Вашу увагу на те, що забрати своє замовлення ви можете в робочий час, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Субота і неділя – неробочі дні!

Умови доставки службою «Нова пошта»

Доставка проводиться на відділення «Нової Пошти» у вашому населеному пункті. Ця служба має понад 1000 відділень, більш ніж в 600 населених пунктах України. У великих містах, як правило, є декілька відділень. Жителі тих сіл і селищ, в яких немає відділення «Нової Пошти», завжди можуть замовити доставку на відділення в своєму районному центрі і самостійно забрати замовлення звідти. Подивитися повний каталог відділень на сайті «Нової Пошти». Доставка здійснюється за рахунок покупця. Вартість доставки оцінюється згідно з тарифами «Нової Пошти». В середньому вартість доставки коливається від 30 грн. до 35 грн. Залежно від того, в якому населеному пункті ви перебуваєте. Доставка в обласні центри та інші міста України, в більшості випадків, займає не більше 1 дня. Це означає, ви зможете отримати своє замовлення вже на наступний день після його відправлення. Доставка в селища міського типу і села, як правило, займає від 1 до 3 днів, в залежності від конкретного населеного пункту і дня відправки замовлення. Після доставки ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися на відділенні «Нової Пошти» не більше 5-ти днів. Після закінчення зазначеного терміну за кожен новий день прострочення нараховується пеня. Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення обробляються з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Субота і неділя – неробочі дні! Якщо ви відправили своє замовлення в неробочий час або не змогли до нас додзвонитися, ми самостійно зв’яжемося з вами на наступний робочий день. Замовлення оформлені в будні до 15:00 відправляються в той же день. Замовлення, оформлені пізніше зазначеного часу, відправляються на наступний робочий день.

Умови післяплати

Послуга післяплати дозволяє оплатити своє замовлення готівкою прямо у відділенні «Нової Пошти» при його отриманні. Вартість відправки грошей післяплатою: 20 грн + 2% від суми замовлення. Післяплата – грошова сума, яку пошта стягує за дорученням відправника з адресата при врученні останньому поштового відправлення та яка пересилається відправнику (або зазначеній ним особі) поштовим або телеграфним переказом. Інформація взята з сайту Wikipedia®

Умови оплати банківською картою VISA/MASTERCARD

 

Найпростіший спосіб оплати – Оплата банківською картою Visa / MasterCard

Для здійснення оплати платіжною карткою наш магазин використовує

платежную систему  wayforpay.com.   Умови оплати та доставки товарів

Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки – 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa Verified by Visa и MasterCard MasterCardSecureCode™, метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.

Конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2 / CVC2-коде передаються Вами на сайт сервера / системи безпечних електронних платежів в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол TLS, тому безпека операцій повністю гарантована.

Повний список прийнятих методів оплати:

 Умови оплати та доставки товарів Умови оплати та доставки товарів Умови оплати та доставки товарів  Умови оплати та доставки товарів