ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КОМПАНІЇ DEMBOHOUSE

МИ ЩИРО РАДІ, ЩО ВИ ЗАЦІКАВИЛИСЯ ПРОДУКЦІЄЮ КОМПАНІЇ DEMBOHOUSE І ВІДВІДАЛИ НАШУ СТОРІНКУ.

Компанія Dembohouse – відомий і досвідчений український виробник головних уборів та аксесуарів для дорослих та дітей.

Весна, зима, осінь, літо. Сезон ще не почався, а в нас вже тисячі ідей, як пошити лише найкращі кепки, шапочки чи пов’язки для ваших малюків. Над кожним виробом працюють талановиті та креативні дизайнери, технологи, та швеї. Для виготовлення нашої продукції ми використовуємо тканини з Польщі, Голландії, Туреччини та інших країн Європи й світу. Виробничий процес здійснюється на сучасному обладнанні за новітніми технологіями.

Надійна якість нашої продукції гарантується гігієнічними висновками Міністерства охорони здоров’я України.

Географічна карта наших клієнтів не лише охоплює всю Україну,  а й виходить за її межі.

Dembohose – маленька сім’я, в якій ми цінуємо кожного. Тому, коли ви обираєте нас знову і знову – це наша мотивація ставати кращими і рухатися тільки вперед. В нас діє система знижок для постійних покупців та приємні бонуси для нових клієнтів.

Кожна шапочка пошита з турботою та любов’ю для Вашої дитини! Нам важливо, щоб юні хлопчики та дівчатка носили лише найкраще, зимою були в теплі, а літом захищені від сонечка. Це є запорукою нашого успіху на ринку дитячих товарів та гарантом Вашої довіри.

“Наша місія — покрий дитину любов’ю. Ми мріємо сміливо і прагнемо завжди бути попереду. Це означає формувати гарний смак української молоді, не поступатися світовим брендам, бути першими за якістю аксесуарів і модними тенденціями серед українських виробників”, — засновник та генеральний директор Dembohouse Андрій Демборинський.

ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ

Процес виготовлення починається ще задовго до виходу шапочок на ринок. Створюючи наші шапочки або аксесуари, ми детально вивчаємо сучасні тенденції, щоб наша продукція була не тільки якісною, але й трендовою. Над створенням кожної моделі працює ряд висококваліфікованих дизайнерів, які працюють за принципом індивідуального підходу до кожної моделі. Використовуючи сучасні технології, ми прагнемо забезпечити ваші побажання та досягти максимального комфорту для вашого малюка.

 img
 img
 img
 img

МАТЕРІАЛИ

Створюючи нові колекції, ми заздалегідь готуємося й ретельно вибираємо тканини для кожної моделі індивідуально. Матеріали постачають провідні виробники Туреччини, Польщі та Голландії, Кореї та України. Для нас дуже важливо, щоб наші шапочки дарували вам тепло та любов.

 img
 img

НАШІ ДИПЛОМИ