Умови оплати та доставки

Доставка товарів по Україні здійснюється службою «Нова Пошта», оплата – банківською картою Visa / MasterCard. При бажанні, в нашому інтернет-магазині, Ви можете скористатися послугою – Самовивіз. Звертаємо Вашу увагу, на те, що замовлення зроблені на сайті інтернет-магазину Dembohouse, обробляються з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00. Субота та неділя – неробочі дні! Якщо ви відправили своє замовлення в неробочий час або не змогли до нас додзвонитися, ми самостійно зв’яжемося з Вами на наступний робочий день. Замовлення оформлені на сайті через кошик в будні до 15:00 відправляються в той же день. Замовлення, оформлені пізніше зазначеного часу, відправляються на наступний робочий день. Подивитись графік роботи.

Умови Самовивозу

Все товары в нашем интернет-магазине продаются с доставкой, но если Вам удобней или вы хотите познакомиться с нами поближе, вы можете забрать заказ самостоятельно, приехав к нам в по адресу : Украина, Тернопольская обл., г. Тернополь, ул. Дениса Лукьяновича, 8. (Посмотреть на карте) Вас встретят приветливые менеджеры, которые подарят Вам свои улыбки и возможно угостят кофе Приезжайте! Мы всегда будем Вам рады! Если о своем приезде Вы предупредите нас заранее по тел. +38 (067) 471-26-91 то мы отложим интересующий Вас товар и Вам не придется долго ждать. Обращаем Ваше внимание на то, что забрать свой заказ вы можете в рабочее время, с понедельника по пятницу с 09:00 до 17:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни!

Умови доставки службою «Нова Пошта»

Доставка проводиться у відділення «Нової Пошти» у вашому населеному пункті. Ця служба має понад 1000 відділень, більш ніж в 600 населених пунктах України. У великих містах, як правило, є декілька відділень. Жителі тих сіл і селищ, в яких немає відділення «Нової Пошти», завжди можуть замовити доставку на відділення в своєму районному центрі і самостійно забрати замовлення звідти. Подивитися повний каталог відділень на сайті «Нової Пошти». Доставка здійснюється за рахунок покупця. Вартість доставки оцінюється згідно з тарифами «Нової Пошти». В середньому вартість доставки коливається від 39 грн. до 49 грн, залежно від того, в якому населеному пункті ви перебуваєте. Доставка в обласні центри та інші міста України, в більшості випадків, займає не більше 1 дня. Це означає, ви зможете отримати своє замовлення вже на наступний день після його відправлення. Доставка в селища міського типу й села, як правило, займає від 1 до 3 днів, в залежності від конкретного населеного пункту і дня відправки замовлення. Після доставки ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні «Нової Пошти» не більше 5-ти днів. Після закінчення зазначеного терміну замовлення автоматично повертається до нас. Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення обробляються з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Субота і неділя – неробочі дні! Якщо ви відправили своє замовлення в неробочий час або не змогли до нас додзвонитися, ми самостійно зв’яжемося з вами на наступний робочий день. Замовлення оформлені в будні до 15:00 відправляються в той же день. Замовлення, оформлені пізніше зазначеного часу, відправляються на наступний робочий день.

Умови оплати банківською картою VISA/MASTERCARD

Найпростіший спосіб оплати – Оплата банківською картою Visa / MasterCard Для здійснення оплати платіжною карткою наш магазин використовує платіжну систему wayforpay.com. . Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки – 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет. Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa Verified by Visa і MasterCard MasterCardSecureCode ™, метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет. Конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2 / CVC2-коде передаються Вами на сайт сервера / системи безпечних електронних платежів в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол TLS, тому безпека операцій повністю гарантована. Повний список прийнятих методів оплати: