Умови оплати та доставки

Доставка товарів по Україні здійснюється службою «Нова Пошта», оплата – банківською картою Visa / MasterCard. При бажанні, в нашому інтернет-магазині, Ви можете скористатися послугою – Самовивіз. Звертаємо Вашу увагу, на те, що замовлення зроблені на сайті інтернет-магазину Dembohouse, обробляються з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00. Субота та неділя – неробочі дні! Якщо ви відправили своє замовлення в неробочий час або не змогли до нас додзвонитися, ми самостійно зв’яжемося з Вами на протязі 2-3 робочих днів. Замовлення оформлені на сайті через кошик в будні до 15:00 відправляються в той же день. Замовлення, оформлені пізніше зазначеного часу, відправляються на наступний робочий день. Вищезгадані умови не поширюються у сезон великої кількості замовлень, у такий період відправки відбуваються протягом 5-7 робочих днів.

Умови Самовивозу

Всі товари в нашому інтернет-магазині продаються з доставкою, але якщо Вам зручніше або ви хочете познайомитися з нами ближче, ви можете забрати замовлення самостійно, приїхавши до нас за адресою: Україна, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Лисенка, 18а. Вас зустрінуть привітні менеджери, які подарують Вам свої посмішки та можливо пригостять каву Приїжджайте! Ми завжди будемо Вам раді! Якщо про свій приїзд Ви попередите нас заздалегідь за тел. +38 (067) 471-26-91 то ми відкладемо товар, що Вас цікавить і Вам не доведеться довго чекати. Звертаємо Вашу увагу на те, що забрати своє замовлення можна в робочий час, з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17:00. Субота та неділя – неробочі дні!

Умови доставки службою «Нова Пошта»

Доставка проводиться у відділення «Нової Пошти» у вашому населеному пункті. Ця служба має понад 1000 відділень, більш ніж в 600 населених пунктах України. У великих містах, як правило, є декілька відділень. Жителі тих сіл і селищ, в яких немає відділення «Нової Пошти», завжди можуть замовити доставку на відділення в своєму районному центрі і самостійно забрати замовлення звідти. Подивитися повний каталог відділень на сайті «Нової Пошти». Доставка здійснюється за рахунок покупця. Вартість доставки оцінюється згідно з тарифами «Нової Пошти». В середньому вартість доставки коливається від 39 грн. до 49 грн, залежно від того, в якому населеному пункті ви перебуваєте. Доставка в обласні центри та інші міста України, в більшості випадків, займає не більше 1 дня. Це означає, ви зможете отримати своє замовлення вже на наступний день після його відправлення. Доставка в селища міського типу й села, як правило, займає від 1 до 3 днів, в залежності від конкретного населеного пункту і дня відправки замовлення. Після доставки ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні «Нової Пошти» не більше 7-ми днів. Після закінчення зазначеного терміну замовлення автоматично повертається до нас. Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення обробляються з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Субота і неділя – неробочі дні! 

Умови оплати банківською картою VISA/MASTERCARD

Найпростіший спосіб оплати – Оплата банківською картою Visa / MasterCard Для здійснення оплати платіжною карткою наш магазин використовує платіжну систему wayforpay.com. . Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки – 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет. Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa Verified by Visa і MasterCard MasterCardSecureCode ™, метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет. Конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2 / CVC2-коде передаються Вами на сайт сервера / системи безпечних електронних платежів в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол TLS, тому безпека операцій повністю гарантована. Повний список прийнятих методів оплати:

 

Договір публічної оферти
 
Загальні положення
 
1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією ТМ Dembohouse «dembohouse.ua»,  ФОП Демборинський Андрій Богданович, далі за текстом — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом — «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https:// dembohouse.ua (далі – «Інтернет-сайт»).
1.2. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.
 
Поняття та визначення
 
2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:
 
* «товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;
* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронної угоди.
* «Продавець» - компанія, що реалізує товари, які представлені на Інтернет-сайті.
* «Покупець» - фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
* «Замовлення» - вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.
 
Предмет договору
 
3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, зокрема:
- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
- обробка та доставка замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.
 
Порядок оформлення замовлення
 
4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний.
4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​на замовлення.
4.3. За відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).
4.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.
 
Порядок оплати замовлення
 
5.1 ОПЛАТА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ПЛАТЕЖНУ СИСТЕМУ LIQPAY АБО НА РАХУНОК КОМПАНІЇ ПІСЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ З МЕНЕДЖЕРОМ.
5.2. При ненадходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.
 
Умови доставки замовлення
 
6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де й провадиться видача замовлень.
6.2. Разом із замовленням Покупцеві на запит можуть надаватися документи відповідно до законодавства України.
 
Права та обов'язки сторін:
 
7.1. Продавець має право:
- в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.
7.2. Покупець зобов'язаний:
- своєчасно сплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.
7.3. Покупець має право:
- Оформити замовлення в Інтернет-магазині;
- оформити електронний договір;
- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.
 
Відповідальність сторін
 
8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.
8.2. Продавець не несе відповідальності за:
- за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
- за зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення;
- за затримку та перебої у наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), що відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;
- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіну та паролю третім особам;
8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під її логіном знаходилася інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.
8.4. У разі настання обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього договору.Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способам. 8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей лише шляхом переговорів.
 
Інші умови
 
9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови його попередньої публікації на сайті https:// dembohouse.ua
9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.
9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної під час оформлення замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформлення замовлення та подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збирання, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних у розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».
9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).
9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов відповідно до ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію"
9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.
9.7. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцю, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.
 
Порядок повернення товару належної якості
 
10.1. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
10.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.
10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.
 
Термін дії договору
 
11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".
11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів
11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.